Fotografia produktu/Packshoty

Packshot to fundamentalny element każdego sklepu internetowego czy katalogu. Dzięki nim możemy zapoznać się z produktem, obejrzeć go z każdej strony, zwrócić uwagę na jego detale bez dotykania. Dlatego tak ważne jest, aby zdjęcia produktowe, które umieszczamy w swoich ofertach były odpowiednio przygotowane i pokazywały nasz produkt z jak najlepszej strony.

Packshoty wykonywane są zazwyczaj na jednolitym białym tle, w równym oświetleniu z delikatnym cieniem, odbiciem lub całkowicie wycięte z tła.

Możliwe jest również bardziej kreatywne podejście do tego rodzaju fotografii umieszczając produkt na indywidualnym tle, w lekkiej stylizacji, z bardziej artystycznym oświetleniem. Jednak nie możemy zapomnieć, że to produkt i jego prezentacja są tu najważniejsze.

Oferujemy trzy rodzaje fotografii produktowej, dopasowanej do potrzeb produktów, budżetu oraz wymagań Klienta:

PACKSHOTY
EKONOMICZNE
PACKSHOTY
STANDARD
PACKSHOTY
PREMIUM

Możliwości jest sporo: rodzaj tła, ułożenie produktu, oświetlenie, cienie, odbicia, zakres retuszu – razem uzgadniamy jak będą wyglądać Twoje zdjęcia tak, aby efekt przykuwał uwagę, a wszystkie fotografie były spójne i pasowały do estetyki Twojej marki.

Zadbaj, by zdjęcia wyróżniały Twój biznes, a klienci od razu kojarzyli Twoje produkty. Z naszym doświadczeniem i umiejętnościami doradzimy, jakie zdjęcia będą najlepsze dla Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami!

Dopasuj ofertę idealnie do swoich potrzeb.

Jeszcze się wahasz? Przetestuj nas za darmo!

Prześlij nam swoje dwa produkty, a my wykonamy ich zdjęcia testowe, całkowicie za darmo.

Test to doskonały sposób by bez zobowiązań poznać wysoką jakość naszej pracy oraz dopasować ofertę idealnie do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami i umów na najbliższy termin sesji testowej.