Fotografia biżuterii

Biżuteria to jedna z najpiękniejszych, a zarazem jedna z najtrudniejszych grup produktów do fotografowania. Wypolerowana powierzchnia szlachetnego kruszcu i precyzyjnie oszlifowane cenne kamienie nie wybaczą żadnego błędu.

Od wielu lat wspieramy naszych klientów, zarówno małe, rzemieślnicze pracownie jak i tych większych graczy w codziennej pracy nad prezentacją ich wyrobów w sklepach internetowych, katalogach czy w mediach społecznościowych. Zdobyliśmy spore doświadczenie w tej dziedzinie, jednak nie spoczywamy na lurach, stale rozwijamy się i szkolimy, aby być na bieżąco i móc oferować jeszcze wyższy poziom.

W fotografii biżuterii ogromne znaczenie, poza odpowiednim ustawieniem i oświetleniem wyrobu, odgrywa profesjonalny retusz zdjęć. To dzięki szczegółowej edycji zdjęcie nabiera finalnego efektu, a produkt wygląda olśniewająco.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie fotografii biżuterii. Począwszy od packshotów, zdjęć reklamowych, przez kompozycje, aż po budowę indywidualnych setów zdjęciowych na potrzeby niezapomnianych sesji. Z naszą pomocą Twoje produkty nabiorą blasku i skutecznie przykują wzrok klientów.

Skontaktuj się z nami!

Dopasuj ofertę idealnie do swoich potrzeb i olśnij klientów.

Jeszcze się wahasz? Przetestuj nas za darmo!

Prześlij nam swoje dwa produkty, a my wykonamy ich zdjęcia testowe, całkowicie za darmo.

Test to doskonały sposób by bez zobowiązań poznać wysoką jakość naszej pracy oraz dopasować ofertę idealnie do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami i umów na najbliższy termin sesji testowej.