POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Yes, you shoot!

Jesteśmy studiem fotograficznym z Warszawy i specjalizujemy się w fotografii produktowej oraz kreacyjnej. Shootlab tworzy zgrana drużyna, pełna kreatywnych pomysłów, ambicji i pasji do tworzenia wyjątkowych zdjęć.

Pracujemy z packshotami, kompozycjami, zdjęciami reklamowymi i na social media. Nasze blisko 10 letnie doświadczenie w branży fotograficznej i modowej oraz kompetentne i elastyczne podejście pozwalają nam wychodzić naprzeciw Twoim potrzebom i oferować wysokiej jakości, profesjonalne prace.

Pracowaliśmy dla wielu klientów z różnych branż i z różnymi produktami, zdobyliśmy duże doświadczenie w fotografii biżuterii i produktów luksusowych oraz innych wymagających obiektów, jak szkło i powierzchnie o błyszczącej, lustrzanej fakturze. Za cel stawiamy sobie wyjątkowe zdjęcia, które spełnią Twoje oczekiwania i będą doskonałą wizytówką Twoich produktów.

Nasz zespół to pasjonaci dziedzin, w których pracują – fotografowie, graficy, retuszerzy i styliści, jesteśmy ludźmi pełnymi ambicji, lubimy wyszukiwać nieszablonowe rozwiązania, zawsze gotowi sprostać każdemu wyzwaniu.

Work It – by Shootlab.
Cenimy sobie jasność komunikacji i dbamy o przejrzystość współpracy. Przed rozpoczęciem zdjęć uzgadniamy wszelkie szczegóły tak, aby jak najlepiej dopasować styl i efekty do Twoich produktów i oczekiwań. Dzięki darmowemu testowi możesz ocenić na własne oczy nasze możliwości, a my możemy dopasować je najlepiej do Twojego produktu. Przy zaawansowanych sesjach przygotowujemy moodboardy i wizualizacje, żeby jak najdokładniej zilustrować nasze pomysły.

Wiemy, że świat fotografii to rozległa dziedzina i nie musisz się na niej znać, dlatego ułatwimy doświadczenie jakim jest zamówienie zdjęć produktów, dokładnie wszystko wyjaśnimy, pomożemy i razem zbudujemy ofertę doskonale dopasowaną do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Dopasuj ofertę idealnie do swoich potrzeb.